Demoliční loď

Z Wiki Grepolis CZ
Jump to navigation

Zpět: Přehled všech jednotek ve hře.

« Milice Bojovník s mečem Práče Lučištník Hoplita Jezdec Válečný vůz Katapult Vyslanec bohů »   « Transportní člun Biréma Ohnivá loď Demoliční loď Rychlá transportní loď Triréma Kolonizační loď »

« Minotaurus Mantikora »   « Kyklop Hydra »   « Harpyje Medúza »   « Kentaur Pegas »   « Kerberos Erínye »   « Griffin Kaledonský kanec »   « Siréna Satyr »   « Ládón Zasetý »

" Jazyk je lepší zbraň než-li meč. " - Euripides.

Demoliční loď

Božstvo Demoliční loď Božstvo
Demoliční loď Náklady Informace o jednotce
Demolični loď.png
Použití šablonyNáhled šablonyZdrojový kód šablony
Drevo500 Přízeň0
Kámen750 Obyvatelstvo8
Stříbro150 Doba výstavby1:06:40
Hodnota útoku0 Hodnota obrany0
Rychlost5 Kapacita transportu0

Požadavky

Popis

Typ: Obranná loď
Rychlost: 5

Zápalné lodě (též můžeme nazývat také demoliční) krouží kolem tvého přístavu a zničí jakoukoliv loď, která se k tobě pokusí dostat. Nevýhodou této lodi je, že sice nepřátelskou loď zapálí, ale shoří společně s ní, neboť při kontaktu lodí dojde k výbuchu, který zdemoluje obě lodě. Jedná se o výbornou obrannou jednotku, ovšem nutné podotknout, že na Hydru tato loď nefunguje, proto silně nedoporučujeme vytvářet obranu pouze ze zápalných lodí. V útoku je tato loď nepoužitelná, proto vysílat ji do útoku je zbytečné.

Zvláštnosti

  • demoliční loď je pouze obranná, nemá žádnou útočnou sílu. Do útoku ji ani nelze vyslat (herní systém to neumožní)
  • do bitvy vstupuje jako poslední, až když jsou všechny ostatní obráncovy lodi zničeny (vyjma transportních lodí podporujících hráčů)
  • nebojuje proti Hydře a transportním lodím útočníka. Jinými slovy nechá je "bez povšimnutí" proplout přístavem, transportní lodě nechá vylodit a jejich posádku zaútočit na město.