Prémium

Z Wiki Grepolis CZ
Jump to navigation

Úvod

Správce Kupec Velekněžka Velitel Kapitán
Správce
Kupec
Velekněžka
Velitel
Kapitán

Vystavba.png + 5 příkazů
Premiove menu.png+ 11 přehledů

Booty icon.png + 30%

Favor.png + 50%
Feature icons 2.08-4.png + 20% k síle

Unit.png + 20% k síle

Feature icons 2.08-5.png + 20% k síle
Obchod.png x2 přesun zboží

Feature icons 2.08-9.png Přehled vesnic
Planovac utoku.png Plánovač útoků


Jako v mnoha jiných MMO hrách, i v Grepolis existuje možnost pořídit si prémiové výhody. Ke zprovoznění těchto výhod ale potřebujete tzv. „zlaté mince“, které je možné si pořídit za určitý poplatek.

Přehled rádců můžete otevřít kliknutím na portrét jednoho z nich (nachází se pod minimapou). Je zde celkem pět různých rádců, jejichž služby si lze pronajmout, přičemž každý z nich nabízí jiné výhody. Můžete využít všechny z nich, nebo jen tu (ty), které potřebujete nejvíce, to je již na vás.

Koupení

Pod zmiňovanými portréty prémiových rádců se nachází tlačítko Premium Button.png, jež přesměrovává na okno, kde si můžete pořídit přes několik způsobů určitý obnos zlatých mincí - prémiové měny této hry.

Koupené zlato je vázáno na váš účet bez ohledu na to, na kterém světě jste si jej pořídili. Nicméně aktivováním vlastnosti na jednom světě nemáte tyto vlastnosti automaticky k dispozici i na dalších světech.

Zlaté zdarma

  • Zúčastněním se v soutěži na herním fóru kvalitním dílem máte možnost získat poměrně velkou částku zlatých.
  • Registrací účtu a následným potvrzením vaší e-mailové adresy získáte 100 zlatých do začátku.
  • Přihlašujete-li se do hry každý den, můžete po 7 dnech každodenního přihlašování získat za jednotlivé dny v rámci denní odměny 50 zlatých (odměna z mystického kalichu).
  • Máte přátele, kteří se nově registrovali do hry přes vaši pozvánku a překročili více jak 3 tisíce bodů? Za každého z nich si můžete vyzvednout 200 zlatých!

Trvání

Trvání služeb daného prémiového rádce je 14 dní za cenu 100 zlatých. Kliknutím na tlačítko „Prodlužovat“ jeho setrvání ve vaší službě můžete prodloužit o dalších 14 dní, ovšem za stejný poplatek - 100 zlatých. Nechcete-li věnovat pozornost manuálnímu prodlužování prémiových funkcí, je možné tuto práci svěřit systému hry kliknutím na čtvereček, jenž se nachází napravo od každého tlačítka „Prodlužovat“.

Poznámky

Berte na vědomí, že zaškrtnutí automatického prodlužování alespoň u jednoho rádce zapříčiní, že v případě vaší náhlé neaktivity by se účet na daném světě nesmazal za klasických 14 dní, ale až po vyčerpání veškerých zlatých mincí potřebných na prodlužování a uplynutí lhůty, do kdy je onen prémiový rádce ve službě!

Výčet, kde lze své zlaté uplatnit, rozhodně není tak strohý, více informací na této stránce.