Koupit

Z Wiki Grepolis CZ
Jump to navigation

Koupit

Chcete-li si koupit zlaťáky, je třeba kliknout na tlačítko Koupit na levé straně menu.

Tlačítko pro nákup zlatých

Po kliknutí na výše zmíněné tlačítko se vám otevře okno s možnostmi tarifu a způsobu platby.

Premium 2.JPG

Otevře se nové pod-okno (na aktuální stránce), které je přesměrované. Veškeré přenosy dat v tomto pod-okně jsou šifrované. V případě, že se okno neobjeví a zůstane bílý obdélník, tak je třeba zkusit jiný prohlížeč/počítač. Pokud ani tak, je třeba zkusit jiné internetové připojení, nebo nastavit FireWall (patrně je blokován, nebo není podporován port protokolu, který je třeba pro daný typ šifrování). Zároveň je nutné zkontrolovat vlajku a zemi v pravém horním rohu. Pro všechny platby prováděné pomocí institucí v ČR musí být vybraná Česká republika. Platby prováděné ze zahraničí taktéž musí být prováděny s výběrem České republiky v případě, že se budou provádět pomocí českých institucí (např. pomocí českého operátora, české banky a podobně).

Hlavní menu - Prémium - Koupit

Prémiové zlaťáky si můžete koupit několika způsoby:

Zvolením tarifu a následně výběrem z nabídky Způsob platby:

alt_textalt_textalt_textalt_textalt_textalt_textalt_textalt_text

PIN

PIN je akronym z anglického personal identification number, což znamená osobní identifikační číslo. Jedná se o identifikátor, pomocí kterého je možné se autorizovat např. u platební karty, mobilního telefonu, vstupních kódů apod.

Nejčastěji se jedná o čtyřmístné číslo, které se musí zadat při zapnutí (použití) předmětu a bez jeho znalosti není možné tento předmět použít. V rámci ochrany majitele je většinou systém vybaven limitovaným počtem možností zadání, než dojde k zablokování. V některých případech je ještě potom možné zadat delší číslo, tzv. PUK čili Personal Unlocking Key (osobní odblokovací kód).

EasyPay

Pokud máte EasyPay zapnuté, pamatuje si vlastnosti kreditní karty (jméno majitele, platnost...), což vám usnadní další nákupy.

EasyP.PNG