Trust Pay

Z Wiki Grepolis CZ
Jump to navigation

Co Je TRUSTPAY ?

TrustPay je licencovaná platební instituce, která se specializuje na efektivní řešení plateb.


Mezi naše služby patří zejména zabezpečování důvěryhodné a bezpečné platformy pro platební operace v zemích střední a východní Evropy a poskytování služeb souvisejících s okamžitými bankovními převody a přijímáním platebních karet.

TrustPay poskytuje svoje služby v souladu s evropskou směrnicí o platebních službách (2007/64/EC) a zákonem o platebních službách (492/2009 Z.Z.). Trust Pay je licencovaný a dozorovaný Národní bankou Slovenska. Naše služby poskytujeme ve všech zemích evropského hospodářského prostoru na základě passportizace naší licence. TrustPay je členem sítě SWIFT.

TrustPay je členem skupiny Meracrest.

Nejčastejší dotazy o Trustpay : [1]

K čemu je účet Trustpay dobrý ?

  • Bezpečně a rychle můžete platit na stránkách, které přijímají platbu z TrustPay účtů. Samozřejmě, tento převod je pro vás zdarma!
  • Můžete bezplatně a rychle vložit svoje peníze. Zároveň si je můžete kdykoliv vybrat a použít podle potřeby.
  • TrustPay účet vám umožňuje posílat svoje prostředky přátelům a známým rychle a pohodlně. Ať už bydlí v jiném městě nebo na druhém konci světa.
  • Zaručuje vám vysokou bezpečnost vašich peněz. Řídíme se těmi nejvyššími bezpečnostními standardy, které pravidelně aktualizujeme.
  • Poplatky jsou dlouhodobě nízké a transparentní tak, abyste vždy věděli, za co platíte.

Převzato ze stránek : www.trustpay.eu

Pro platbu přes Trustpay je třeba mít u Trustpay založen účet. Pak již jen vyplníte potřebné údaje a platba proběhne okamžitě Trustpay.png