WebMoney

Z Wiki Grepolis CZ
Jump to navigation

Služba webmoney neni momentálne na Grepolis.cz dostupná

WebMoney je platební systém pro online platby, který umožňuje provádět převody mezi ostatními uživateli WebMoney nebo obchodníky v celé řadě měn.

WebMoney je komplexní nástroj (internetová peněženka) a on-line platební systém pro převody peněz na internetu. V současné době má WebMoney více jak 4.000.000 uživatelů po celém světě a nabízí jednu z nejbezpečnějších metod zpracování online plateb. Společnost WebMoney byla založená v roce 1998 a jejím vlastníkem a provozovatelem je WM Transfer Ltd. WebMoney je jednou z nejstarších a dobře zavedených firem na trhu, která se věnuje online platebním systémům.

Pro používání WebMoney je nutné se nejdříve zaregistrovat a ověřit Váš účet. Jakmile úspěšně dokončíte založení účtu, tak máte dvě možnosti jak svůj účet u WebMoney ovládat a to buď: WM Keeper Classic - je samostatná aplikace, kterou si můžete stáhnout a následně instalovány do vašeho PC WM Keeper Light - nevyžaduje instalaci klientského softwaru na PC, ale využívá Váš prohlížeč. Veškeré operace v prohlížeči jsou prováděny zabezpečeným HTTPS přenosem. Keeper Mobile - je technologie, umožňující provoz účtu prostřednictvím libovolného mobilního zařízení nebo mobilní hotelefonu, který podporuje jazyk Java. Má integrované hlasové menu a Java MIDlet, a poskytuje automatické platby.

Každý WM Uživatel získává body, které působí jako nástroj hodnocení a indikátor důvěry za jeho činnost v rámci systému. WebMoney podporuje několik typů e-měny, které si můžete zřídit. Každá e-měna má vlastní elektornickou peněženku a to v následujících měnách: RUR, USD, EUR, UAH, BYR , UZS.

WebMoney Vám bude pro každou transakci účtovat minimální poplatek 0,8%, ne méně než 0.01WM. Maximální transakční poplatky jsou různé pro každou měnu. Pro vklady a výběry finančních prostředků můžete využít bankovních účtů, převody v rámci WebMoney, předplacené karty.

Převzato ze stránek webmoney