SMS

Z Wiki Grepolis CZ
Jump to navigation

Zpět na koupit

Pokud je libo platit pomocí SMS, je třeba kliknout na tlačítko SMS/Telefon.

Premium 2.JPG


V dalším kroce je třeba zvolit Počet zlata,který chcete koupit,a poté vybrat SMS.

SMS 2.jpg


Po zvolení vámi požadované částky a druhu platby budeme pokračovat stiskem tlačítka„Koupit“.

SMS 3.jpg


V dalším kroku je třeba vyplnit telefonní číslo, ze kterého se bude posílat SMS (šedý rámeček). Číslo musí být bez mezinárodní předvolby (vždy se musí jednat o českého operátora) – tedy devíti ciferné číslo bez mezer. Pak kliknout na tlačítko „POKRAČOVAT >>“

SMS 4.jpg

Když SMS přijde zpět sms s kódem a nepřičtou se zlaté, tak stačí kliknout na to "Chcete použít Promo-voucher nebo Dárkový voucher?" jak je napsaný pod políčkem pro zadaní telefonního čísla.

A zde můžete zadat své číslo a kód a zlaté se připíší na váš účet.


V dalším okně se nebude nic vyplňovat. Jen je třeba podle následujících instrukcí poslat SMS. Text musí obsahovat jen 4 znaky („INNO“ nebo „inno“). Při použití jiných znaků nebude sms přiřazena k projektu Grepolis a pak je třeba řešit nastalou situaci s firmou Mopay. SMS se musí poslat na telefonní číslo umístěné v oblasti označené tyrkysovou barvou. Číslo v nápovědě je ilustrativní. Vždy je třeba použít číslo uvedené v průvodci. SMS je třeba poslat co nejdříve po odmáčknutí tlačítka „POKRAČOVAT >>“ v předchozím kroku.

SMS 5.jpg

Pro každou SMS je třeba znovu projít průvodce platbami. Nikdy neposílejte více SMS, pokud jste prošli průvodce jen jednou.


Zpět na koupit