Velikonoce 2013

Z Wiki Grepolis CZ
Jump to navigation
Easter banner.png

Velikonoční akce 2013

Akce období:
29. března 2013 - 05. dubna 2013

Kurník

Popis:

Easter special icon.png

Od 29. března budete mít k dispozici kuře, která může produkovat zlatá vejce. Stejně jako u všech dobrých slepic, aby měla vajíčka, budete ji muset dobře krmit. Vaše slepice má jíst trávu, červy a obilí, a tak vysílejte své obyvatele ať hledají jídlo ve vašem městě. Pravděpodobnost nalezení konkrétního jídla závisí na délce vašeho vyhledávání. Jakmile bude slepice nakrmena, bude snášet vejce, která mohou být použita na nákup zboží ve Velikonočním obchodě. Některé položky jsou k dispozici pouze za vejce, jiné jen za zlato, ale většinou je možné zakoupit buď za zlato, nebo vejce.

Jak otevřít kurník:
Klikněte na ikonu malé slepice a v pravém dolním rohu obrazovky se otevře váš kurník. Na Velikonoční obchod se lze dostat v druhé kartě okna události Velikonoc.

Vejce produktivita:
Existují tři různé typy krmiva, které můžete získat pro krmení kuře (tráva, červy a obilí). Každý druh krmiva zvyšuje vaši slepici snášení vajec o určitou hodnotu:

Krmení:
Produktivita za hodinu

Tráva: 2

Červi: 4

Obilí: 6

Každý kus jídla bude udržovat vaši slepici spokojenou po dobu jedné hodiny. Po jedné hodině, je efekt pryč a vaše slepice bude mít hlad. Slepici můžete nakrmit až 8 krát v řadě a prodloužit čas krmení. Pro krmení klikněte na jeden ze tří obrázků "krmiva (x / 8)". Když je dosaženo limitu (8/8), tlačítko se vypne. Po hodině se ukazatel sníží a můžete krmit slepici znovu. Průběh a odpočítávání aktuální úrovně naplnění vaší slepice je zobrazeno na displeji.

Tip:
Můžete krmit slepici 3 různými typy krmiva ve stejnou dobu (např. tráva, červy a obilí).

Sbírejte krmivo:
Můžete posílat své občany na hledání krmiva. Toto nemá žádný vliv na váši normální produkci surovin nebo na vaše množství volné populace. Můžete si vybrat ze čtyř dob vyhledávání: 5 minut, 20 minut, 1 hodinu a 2 hodiny. Můžete také zrušit hledání, ale pokud to uděláte, nebudete mít žádné krmivo! Po uplynutí hledání, musíte sebrat krmiva, které jste našli. To se neděje automaticky!

Druhá slepice:
Do kurníku můžete přidat druhou slepici po zaplacení 200 zlatých. Pokud krmíte obě slepice, můžete zdvojnásobit svou produkci vajíček! Dvě slepice mohou produkovat maximálně 24 vajec za hodinu.

Ocenění za krmení slepic:
Přibyla 4 nová ocenění, která dostanete za krmení slepic.

Ocenění za 50. krmení: Krmeni1.png

Ocenění za 100. krmení: Krmeni2.png

Ocenění za 200. krmení: Krmeni3.png

Ocenění za 400. krmení: Krmeni4.png

Odpočítávání:
Velikonoční akce je k dispozici pouze po omezenou dobu, od 29. března do 5. dubna 2013. Zbývající čas je vždy vidět, zobrazí se jako odpočítávání se středem v horní části okna události Velikonoc. Kurník se uzavře po 8 dnech - 5 dubna. Po této době již nebude možné krmit slepici/slepice, ale pokud budou nakrmené tak po dobu nakrmení budou produkovat vajíčka. Obchod se uzavře o 4 dny později. Po 9. dubnu již nebude možné kupovat žádné věci v obchodě a obchodník si odnese vaše zbylá vejce. Easter 11.png Easter 2.png Easter 3.png