Innogames

Z Wiki Grepolis CZ
Jump to navigation

Innogames

Screenshot village teaser.jpg

InnoGames je vývojář a distributor onlinových her. V naší společnosti spolu úzce spolupracuje vedení národních projektů s vývojovou a systémovou administrativou. Tato kombinace spolu s blízkým kontaktem s hráči vytváří silné zázemí, které pomáhá dalšímu zlepšování našich her zaváděním vývojových konceptů.


Naším cílem je nabídnout hráčům hry, které přináší jak dlouhotrvající zábavu, tak i pokračující uspokojení. Dosahujeme toho naším odhodláním pro další vývoj, trvalým systémovým monitorováním a skvělou herní podporou poskytovanou velkým a aktivním týmem moderátorů.


Všechny naše onlinové hry jsou volně dostupné bez omezení a časových limitů. Hráči mají možnost zakoupit si prémiové účty, které nabízejí dodatečné výhody ve hře. Snažíme se všem hráčům zajistit, ať už s prémiovým účtem nebo bez něj, optimální požitek ze hry.


Tato strategie se vyplácí: nejúspěšnější hra InnoGames Divoké kmeny byla oceněna titulem "Browser hra roku" v kategorii herní zábavy v lednu 2007 portálem GalaxyNews. Divoké kmeny jsou rychle rostoucí hrou, která si dosud vydobyla své prvenství mezi online hrami v mnoha evropských zemích.

Innogames-jobangebote.jpg

Naše druhá browser hra - The West - navazuje na tento úspěch. Po jejím vydání v roce 2008 byla velkou většinou zvolena za browser hru roku 2009. Nyní okolo 2 miliónů hráčů následují odkaz Jesse Jamese a Billyho Kida a dobývají virtuální oblasti Divokého západu – a popularita této hry rychle roste.


InnoGames byla první evropskou společností, která obdržela licenci opravňující k nabízení browser her na korejském trhu. Již se zde na lokální verzi Divokých kmenů registrovalo okolo 30 000 hráčů. Na tomto trhu vidíme velmi silný růstový potenciál.


Innogames Homepage