Hefaistova kovarna

Z Wiki Grepolis CZ
Jump to navigation

Héfaistos, legendární kovář bohů, ti nabídne své služby v nadcházející letní události. Využij jeho nabídky a získej unikátní odměny!

001 icon.png

Hephaestus forge 01.jpg


Božské orby

Aby mohl Héfaistos vyrábět odměny, musíš pro něj získat orby, které jsou naplněny božskou mocí. Tyto orby mohou tví lidé najít jednoduše tím, že je necháš dělat jejich práci. To zahrnuje výstavbu budov, výzkumy, rekrutování jednotek, sesílání kouzel a také útočení a obranu.Hephaestus forge 02.jpg


Pravděpodobnost získání orbů závisí na několika faktorech, jako je postup ve hře (pokud máš méně měst, máš méně možností akce provádět, proto máš vyšší šanci), rychlost světa a druh akce. Například pokud budeš rekrutovat velkou skupinu jednotek, šance na získání orbu je vyšší než při malé skupině.

Ber na vědomí, že takto můžeš získat maximálně 10 orbů za den. Toto je nastaveno proto, aby nikdo nebyl nucen nekonečně opakovat nesmyslné akce pořád znovu.

Navíc můžeš zakoupit balení 5 božských orbů za zlato. Cena je nastavena na 50 zlata a zvyšuje se s každým nákupem a o půlnoci je opět resetována na 50 zlata.Otvírání truhel

Héfaistos nabízí tři různé druhy truhel a je na tobě, jakou si vybereš. Každá truhla má svou vlastní cenu a unikátní odměny. Čím je dražší, tím jsou v ní lepší odměny.

Po otevření truhly je odečtena její cena v orbech a okamžitě získáš jednu z deseti rozličných odměn. Výsledek je náhodný. Každá odměna má stejnou pravděpodobnost, tedy 10 %.

Odměna vytvořená Héfaistem se zobrazí nad truhlou, dokud si ji nevyzvedneš. Nevyzvednuté odměny po konci události zmizí. Další truhlu lze otevřít pouze po vyzvednutí předešlé odměny.Hephaestus forge 03.jpg

Ukazatel postupu

V závislosti na investovaných orbech se bude naplňovat ukazatel postupu. Dosažením některých milníků máš nárok na speciální odměny:

Investováno orbů Odměna na normálních světech Odměna na světech s hrdiny
40 Velekněžka na 2 týdny zdarma 30 mincí moudrosti & 30 mincí války
85 Další kulturní úroveň Exkluzivní hrdina Jáson (s vlastním volným slotem)
Svátky - akce
Divine forge 1.png Divine forge 2.png Divine forge 3.png Divine forge 4.png Už jsi investoval 1 božských orbů do héfaistova řemesla. Už jsi investoval 15 božských orbů do héfaistova řemesla. Už jsi investoval 40 božských orbů do héfaistova řemesla. Už jsi investoval 70 božských orbů do héfaistova řemesla.