Z Wiki Grepolis CZ
Přejít na: navigace, hledání

Hodnost

Cháron je administrátorem hry od 23.2.2010.

Pár slov od člena teamu

Legenda

Charon převážel přes řeku, která se u řeckých autorů nazývá Acherón nebo Léthé (= zapomnění), u latinských autorů Styx, a to pouze do podsvětí, nikoli zpět na svět. Převézt však mohl jen duše řádně pohřbených mrtvých, kdežto duše nepohřbených bloudily navěky na březích řeky. Za převezení vyžadoval jako odměnu peníz. Proto Řekové dávali svým mrtvým pod jazyk obolus, aby mu jejich duše měly čím zaplatit.


Dotaz

Otázka:A nevieš náhodov približný dátum, kedy bude spustený český Grepolis?Stránka už je, ale žiadny svet tam nieje na výber. Safo.

Odepověď:Přibližně do měsíce, ale jisté to není. Charon.

Tak to som rád, že sa to konečne trochu z normalizovalo a udal sa približný dátum štartu. Sir LancelotSVK

Prosba

Otáka: Boys, mám takú menšiu prosbu, či aj dve. :)

Na prvom českom serveri bude asi world speed 1 a unit speed tiež 1? Nedalo by sa to nejako zmeniť? Wordl Speed na 2? Lebo fakt jednotka je mega pomalá oproti dvojke... síce jasným zdrojom sú zemědelské vesnice, ale aj dvojnásobná produkcia spraví svoje. Nedalo by sa s tým niečo spraviť? A ak by ste boli takí láskaví, napísal by mi niekto mená adminov na český a slovenský grepolis?

Ďakujem

Sir LancelotSVK

Odpověď: Rychlost neurčujeme my, ale německá strana. Počítám, že první server v CZ bude mít stejnou rychlost jako ostatní první servery a žádná změna možná nebude. Co se týče CZ admina, tak to je má maličkost, na SK se jistě sám představí, až se do toho naplno pustí. Charon.

Jen tak.

A nemůže být GREPOLIS spuštěn o víkendu?


Administrátor ani žádný z Grepolis Wiki týmu nemůže ovlivňovat spuštění českého serveru Grepolis. Spuštění je čistě v rukou InnoGames. Grepolis v angličtině, němčině a dalších jazycích už běží viz zde.

bjDrakan

ok


Prosba

Můžeš zařadit na stránce Mapa na řádku kde je odkaz na zemědělské vesnice i odkaz na stránku město.

Díky bomberman


Hotovo. Charon

Prosba

Ahoj Charone sem tady novej a tahle hra je fakt super protože mám rád řecko tak bych se tě chtěl zeptat jestli by nešel založit novej svět kde by se každej hráč musel jmenovat řeckým jménem (bez čísel, s velkým písmenem) a města taky s velkým písmenem a řeckého původu. věřím že by to pro opravdové fandy antického řecka byl větší požitek z hry protože někdo to hraje kvůli tomu principu hry ale někdo to hraje protože hra je v greek stylu a to sem já, dokonce teď píšu knížku s mým vlastním hrdinou Kirkem, sbírám filmy (Troja, Helena trojská, 300, Souboj titánů, Iáson a Argonauti ...) knihy (to mám akorát Příběhy řeka Miléta a Tři útěky z korintu), a hraju řeckou jedinou hru Rise of Argonauts. Byl bych vám opravdu vděčný Díky Kirkes

Odpověď: Mnoho lidí je zvyklá na svou vlastní přezdívku, kterou používají na více místech, než jen u této hry, a rozhodně by nebyli rádi, kdyby se ji museli vzdát. Nehodláme hráče v přezdívkách nijak omezenovat (pokud neporušují pravidla), chceme jim nechat volnost. Navíc nevím, jak by se kontrolovalo každé jméno a název, jestli je nebo není řecký. To je nemožné.

Charon

já myslím že to není nemožné ten server by byl takovej specialní a nikoho přece nenutíme aby se tam hlásil ale třeba se to někomu zalíbí a přihlásí se, za pokus by to stálo Kirkes

Prosba

Prosim te jak mam pouzit bozskou silu, Diuv hnev ebo blesk??? Pise mi to tato sila se da pouzit jen k utoku a pise to i kdyz utocim. Tk jauz fkt nwm.

Blesk sesíláš na město, hněv na útočící vojsko. Jelikož zabíjí vojáky, tak samozřejmě na nepřátelské vojsko.

Chyba

V přehledu jednotek je chyba : Pegas má obranu proti bodným zbraním 250 a ne jak je uvedeno 200

Opraveno. Charon


Chyba

nezobrazujou se mi v meste budovy presne tak jak by meli vypadat a to Sklad,akademie,chram,statek. Scuby

Reklama

Dobrý den, nabízím reklamní prostor na www.krajska-liga.cz

Kdybyste měli zájem o reklamu, tak více info na : reklama@krajska-liga.cz

Chyba v počtu bodů

V bodové tabulce je chybně uveden počet bodů u jeskyně - měl by být 60 bodů při stavbě na 1. stupeň

Současně i přírustky bodů v dalších stupních neodpovídají - viz.:

[1]

Biréma

Ahoj. Otázečka: mám přistav na úrovni 10, akademii na úrovni 14 a furt nemůžu dát výzkum birém. Čim to může být??

Díky za případnou pomoc. Alexiček

No možná je to tím, že nemáš dost surovin, ale spíš, že nemáš dost výzkumných bodů. V tom případě si našetři suroviny, nebo vrať nějaký výzkum za 1 kulturní bod, a nebo vystav akademii na úroveň 16. Sice nejsem správce, ale chci ti poradit.

OTÁZKA

Kolik míst ve statku ze 3 000 zabere plně vystavené město. Chtěl bych to vědět, abych si mohl naplánovat počet pozemní armády a loďstva.

pokračování:

Samozřejmě 3520 s výzkumem pluh (+200 obyv.) a s lázněmi (+10%), jestli dobře počítám.

Dotaz

Co je nejlepší stavět za armádu: 4 mantikory, 180 hoplitů nebo 45 válečných vozů?

Dotaz na Nick

Zdravím, mám dotaz, přešel jsem ze světa Alfa a hra mi nevzala můj starý nick - Vechio. Já totiž zapomněl na syna, který přetím na světě Iota dal toto jméno, ale nehrál. Již jsem účet zrušil. Dá se nějak změnit můj současný Vechio64 na vechio na světě Kappa? Díky za odpověď.

S veškerými problémy se hrou doporučuji obrátit se přímo na support a napsat tam.blokovaní

Dobrý den, rád bych se zeptal, mohu-li se někde dopídit informací o blokovaných hráčích. Nedávno bylo zablokováno několik mých spoluhráčů a vzhledem k plánům v alianci bych rád zjistil, jak dlouho má jejich blokace trvat. Nechci to řešit jmenovitě na tomto veřejném místě, mohu poprosit o kontaktování. Předem děkuji. --Sofokratés 24. 2. 2012, 13:38 (CET)

ahojda skociny informace o cizich uctech nemuzeme sdelovat

S veškerými problémy se hrou doporučuji obrátit se přímo na support a napsat tam.


zamykam tuto stranku