Bitevní kolo bohyně Týché

Z Wiki Grepolis CZ
Jump to navigation
WOF logo new2.png

Týché a její Kolo se vracejí do světa Grepolisu... ale tentokrát bohové touží po epických bitvách!

Co je Bitevní kolo bohyně Týché?

Bitevní kolo bohyně Týché je událost, která vám nabízí jedinečný způsob, jak vyhrát fantastické ceny. Událost nahrazuje Kolo štěstí bohyně Týché, ale s uměleckým zaměřením na epickou bitvu. V této události se vaše města chystají k epickým bitvám, v nichž se ve jménu bohů utkají v čestném boji. Jejich úsilí nezůstane bez povšimnutí! Bohové pověřili Týché, aby nejstatečnější vojáky obdarovala bohatstvím. Prokažte svou oddanost bohům a Týché se na vás usměje!

Jak začít hrát?

Začněte kliknutím na vojenského velitele v dolním rohu obrazovky.:

Tím se otevře Bitevní kolo! Kolo má k dispozici mnoho speciálních schopností, které můžete odhalit, přičemž vyhledávaná Speciální cena dne je tím nejunikátnějším a nejcennějším. Tato odměna se samozřejmě každý den mění, takže ji nezapomeňte získat dřív, než zmizí!

Speciální cena dne Inventář události

DailySpecialWoF.png


EventInventoryWoF.png

Kolo můžete roztočit kliknutím na tlačítko „Roztočit“ uprostřed. Každé otočení kola stojí 10 mincí bohyně Týché.

SpinResetWoF.png

Můžete kliknout na ikonu InfoButtonWoF.png nalevo, abyste zjistili, jaké ceny jsou k dispozici na Kole. Pokud zkontrolujete dostupné ceny a nevidíte nic, co by vás zaujalo a chtěli byste získat, můžete Kolo štěstí také resetovat kliknutím na „Resetovat“ za 15 mincí bohyně Týché. Resetováním Kola vymažete ceny a nahradíte je zcela novou várkou cen a také roztočte kolem k získání nové sady cen a jednu výhru za svých 15 mincí. Kolo se také každý den automaticky resetuje a nahradí všechny ceny.

Jakmile vyhrajete cenu z Kola, bude přesunuta do vašeho inventáře událostí. Toto je dočasné úložiště s dostatkem místa pro 8 cen. Jakmile se tento inventář naplní, nebudete moci roztočit kolem, dokud některou z cen v inventáři události nepoužijete, neuložíte nebo neodstraníte.

S každým otočením kola se vaši ilustrátoři inspirují a doplní další část plátna hlavní ceny. Lišta pod plátnem ukazuje váš aktuální postup k dokončení tohoto uměleckého díla a po dokončení vás odmění Velkou cenou! Vaši ilustrátoři poté svinou plátno a pošlou ho na cestu do zámoří a začnou pracovat na novém plátně!

DoublePrizeWoF.png

Pokaždé, když se zúčastníte točení kola, bohové vás odmění Božskou manou. Vyplňte lištu - Božská mana a aktivujte sílu dvojitých cen. Je-li aktivní, vaše další roztočení kola se vyplatí dvojnásobně!

Jak získám mince bohyně Týché?

Stejně jako u jiné události, můžete získat další mince bohyně Týché z akcí dokončených ve vašem městě, jako je výstavba budovy nebo rekrutace. Můžete si také zakoupit více mincí bohyně Týché za zlaté mince!

TycheCoinsCollectWoF.png


Co mohu vyhrát?

Kromě spousty úžasných cen na samotném kole je k dispozici také několik vzrušujících a jedinečných cen! Nejprve dávejte pozor na kouzlo Božská bitevní strategie! Toto kouzlo, jak víte, zvyšuje bitevní body, které můžete získat. Najdete tam také skvělé odměny, jako jsou kouzla pro posílení jednotek pro vaše oblíbené jednotky, jako jsou například mantikory!

Ale nová událost by samozřejmě nebyla úplná nová bez zcela nové odměny, a proto vám představujeme Soteriinu Svatyni!

Soteriina Svatyně
SoteriasShrine.png

Síla svatyně proudí přes tvé jednotky!

Obranné jednotky v tomto městě jsou o 0,7% efektivnější na jednu úroveň této síly. Toto je síla, která sa dá vylepšit. Když ji použijete, vybrané město získá 1 úroveň této sily. Maximální úroveň je 10.

Táto sila je trvalá.*


Ceny

Kromě toho můžete také vyhrát exkluzivní ocenění za svůj profil, abyste předvedli svou tvrdou práci!

Nenechá žádnou šanci

Získal(a) jsi všechny odměny na kole za jediný den.

WoFleave no chance.png

Vládce bohatství

Změnil(a) jsi odměny na kole štěstí dvakrát v jednom dni.

WoF fortune control.png

Vyzyvatel Týché

Roztoč kolo 80x Roztoč kolo 120x Roztoč kolo 170x Roztoč kolo 250x
WoF tyches challenger1.png
WoF tyches challenger2.png
WoF tyches challenger3.png
WoF tyches challenger4.png

Bohatství nesmrtelných

Výhra 5 Denních odměn Výhra 10 Denních odměn Výhra 17 Denních odměn Výhra 25 Denních odměn
WoF fortune of immortals1.png
WoF fortune of immortals2.png
WoF fortune of immortals3.png
WoF fortune of immortals4.png

Slavnostní múza

Dokonči 5 obrazů Dokonči 10 obrazů Dokonči 15 obrazů Dokonči 20 obrazů
WoF festive muse1.png
WoF festive muse2.png
WoF festive muse3.png
WoF festive muse4.png