Z Wiki Grepolis CZ
Přejít na: navigace, hledání
Hydra wiki logo.png

Popis události

Během této události se ve všech vašich městech ukáže Hydra. Vašim cílem je vyhnat Hydru dříve, než vyprší čas. Chcete-li vyhnat Hydru, musíte ji sebrat 6 hlav a spálit je. Její hlavy získáte, pokud s ní budete bojovat. Boje mohou trvat delší dobu a vyžadují i nějaké jednotky. Dokončením bojů získáte suroviny nebo přízeň. Navíc máte šanci získat hlavu Hydry, ale vždy existuje i riziko ztráty všech jednotek, které jste poslali do boje. Po získání všech 6 hlav můžete Hydru vyhnat a získat konečnou odměnu.

Hydra main screen.png

Kde najít Hydru

Hydru najdete v zátoce jižně od vašeho města. K dispozici je pouze jedna Hydra, ke které máte přístup ze všech vašich měst.

Hydra bay.png


Cíl

Pošlete jednotky do boje a získejte 6 hlav Hydry. Po získání všech 6 hlav, je budete moci spálit a vyhnat stvoření ze svých měst.

Jak získat hlavy

Portálem můžete poslat různé útoky na boj s Hydrou. Každá bitva trvá určitou dobu. K zahájení boje potřebujete požadovaný počet jednotek. Na konci každého boje jste odměněni určitými surovinami a nebo přízní. Kromě toho máte šanci získat hlavu Hydry, ale pamatujte, že je tady vždy riziko, že ztratíte všechny jednotky, které jste poslali do boje.


Hydra units send.png

Odměny

Poté, co získáte všech 6 hlav Hydry, můžete portál zničit. Zničením portálu bude portál odstraněn z vašich měst a vy obdržíte odměnu do rozšířeného inventáře.