Velikonoční akce 2012

Z Wiki Grepolis CZ
Verze z 5. 7. 2015, 15:09, kterou vytvořil Thass (diskuse | příspěvky) (Kategorie)
(rozdíl) ← Starší verze | zobrazit aktuální verzi (rozdíl) | Novější verze → (rozdíl)
Jump to navigation

Velikonoční akce 2012

Akce období:
4. dubna 2012 - 11. dubna 2012

Kurník

Popis:

Easter special icon.png

Od 4. dubna budete mít slepici, která může produkovat zlatá vejce. Stejně jako u všech dobrých slepic, aby měla vajíčka, budete ji muset dobře krmit. Vaše slepice má jíst trávu, červy a obilí, a tak vysílejte své obyvatele ať hledají jídlo ve vašem městě. Pravděpodobnost nalezení konkrétního jídla závisí na délce vašeho vyhledávání. Jakmile bude slepice nakrmena, bude snášet vejce, která mohou být použita na nákup zboží ve Velikonočním obchodě. Některé položky jsou k dispozici pouze za vejce, jiné jen za zlato, ale většinou je možné zakoupit buď za zlato, nebo vejce.

Jak otevřít kurník:
Klikněte na ikonu malé slepice a v pravém dolním rohu obrazovky se otevře váš kurník. Na Velikonoční obchod se lze dostat v druhé kartě okna události Velikonoc.

Vejce produktivita:
Existují tři různé typy krmiva, které můžete získat pro krmení kuře (tráva, červy a obilí). Každý druh krmiva zvyšuje vaši slepici snášení vajec o určitou hodnotu:

Krmení:
Produktivita za hodinu

Tráva: 2

Červi: 4

Obilí: 6

Každý kus jídla bude udržovat vaši slepici spokojenou po dobu jedné hodiny. Po jedné hodině, je efekt pryč a vaše slepice bude mít hlad. Slepici můžete nakrmit až 8 krát v řadě a prodloužit čas krmení. Pro krmení klikněte na jeden ze tří obrázků "krmiva (x / 8)". Když je dosaženo limitu (8/8), tlačítko se vypne. Po hodině se ukazatel sníží a můžete krmit slepici znovu. Průběh a odpočítávání aktuální úrovně naplnění vaší slepice je zobrazeno na displeji.

Tip:
Můžete krmit slepici 3 různými typy krmiva ve stejnou dobu (např. tráva, červy a obilí).

Sbírejte krmivo:
Můžete posílat své občany na hledání krmiva. Toto nemá žádný vliv na váši normální produkci surovin nebo na vaše množství volné populace. Můžete si vybrat ze čtyř dob vyhledávání: 5 minut, 20 minut, 1 hodinu a 2 hodiny. Můžete také zrušit hledání, ale pokud to uděláte, nebudete mít žádné krmivo! Po uplynutí hledání, musíte sebrat krmiva, které jste našli. To se neděje automaticky!

Druhá slepice:
Do kurníku můžete přidat druhou slepici po zaplacení 250 zlatých. Pokud krmíte obě slepice, můžete zdvojnásobit svou produkci vajíček! Dvě slepice mohou produkovat maximálně 24 vajec za hodinu.

Odpočítávání:
Velikonoční akce je k dispozici pouze po omezenou dobu, od 4. dubna a 11. dubna 2012. Zbývající čas je vždy vidět, zobrazí se jako odpočítávání se středem v horní části okna události Velikonoc. Po konci vyprší, nebude možné vyrobit žádné další vejce nebo koupit položky v obchodě Velikonoce! Easter 1.png Easter 2.png Easter 3.png