Přehled vojsk a vojsk mimo

Z Wiki Grepolis CZ
Verze z 22. 12. 2014, 11:58, kterou vytvořil Thass (diskuse | příspěvky) (Kategorie)
(rozdíl) ← Starší verze | zobrazit aktuální verzi (rozdíl) | Novější verze → (rozdíl)
Jump to navigation

Přehled vojsk

„Zde se zobrazuje přehled o vašich vojskách a můžete zde zkontrolovat, ve kterých městech jsou připravena kasárna nebo přístav. Kromě toho se můžete podívat, kolik máte ve svých městech k dispozici surovin a volného obyvatelstva.“

Armyover.png

Vzhled přehledu vojsk

Pro využívání naprosto nenáročný přehled. V okně přehledu vojsk máte vyobrazen seznam všech měst spolu s vojsky v každém z nich. Kliknutím na „Zobrazit všechna vojska“ ukáží krom domácích vojsk i ty, jež jsou ve vašich městech podporami.

Po kliknutí kamkoli v „obdélníku“, v němž jsou obsaženy informace o každém z měst, se vám rozbalí fronta rekrutování v přístavu i kasárnách (vizte úvodní obrázek), přičemž můžete odtud taktéž vydávat příkazy k náboru nových jednotek. Po najetí na jakoukoli skupinu jednotek ve výcviku se vám zobrazí popisek s časem dokončení.

Přehled vojsk mimo

„Zde jsou uvedena všechna města, do kterých jste umístili vlastní vojska coby podporu. Jednotlivá vojska nebo i všechna vojska najednou můžete kliknutím povolat zpět do domovského města.“

Armyoutover.png

Vzhled přehledu vojsk mimo

Taktéž i s přehledem vojsk mimo se pracuje jen za pomoci několika tlačítek. Hlavním prvkem je krom zobrazení seznamu vojsk rozmístěných mimo vlastní města možnost odvolat vojska zpět.

  • Poslat zpátky všechny jednotky - odvolá všechna vojska.
  • Poslat zpátky některé jednotky - odvolá vámi požadovanou část z vojska. Po zvolení vojsk, která se mají vydat na cestu zpět, stačí kliknout na Accept.png.
Witdraw3.png

Poslání části jednotek zpět

Nezapomeňte, že při částečném stažení pozemních sil musí ve městě zůstat dostatek transportních lodí!

Města lze abecedně řadit podle názvu podporovaného města, podporovaného hráče či počtu umístěných vojsk. Tlačítkem Ascending descending.png měníte toto řazení na vzestupné/sestupné.