Přehled rozkazů

Z Wiki Grepolis CZ
Verze z 22. 12. 2014, 11:58, kterou vytvořil Thass (diskuse | příspěvky) (Kategorie)
(rozdíl) ← Starší verze | zobrazit aktuální verzi (rozdíl) | Novější verze → (rozdíl)
Jump to navigation

„V přehledu rozkazů se zobrazují všechny aktuálně probíhající aktivity ve vašem impériu. To vám poskytuje rychlý přehled o tom, jak byly vaše rozkazy splněny. Pokud se vaše vojska ještě příliš nevzdálila, můžete zde také zrušit omylem vydané rozkazy.“

Cmdover.png

Vzhled přehledu rozkazů

Přehled rozkazů

V ústřední části okna jsou vypsány ve výchozím stavu všechny typy rozkazů (klasické útoky, útoky se vzpourou, útoky s průnikem, podpory, špehování, vyvolané vzpoury, běžící dobývání, navrátilci) a to chronologicky seřazené, podle toho jak dopadají po sobě.

Ikona útoku s kouzlem

V tomto přehledu můžete u ikony daného rozkazu spatřit také malou ikonku použitého kouzla, jež bylo sesláno na daný rozkaz.


Rozkazy odsud také lze rušit kliknutím na Zrušit rozkaz, podpory a útoky lze rušit do 10 minut od jejich odeslání, špehování do 5 minut.

Filtry

Filtrů se v přehledu rozkazů nachází hned několik. V horní části okna můžete díky pop-up nabídce (první kolonka zleva) filtrovat mezi skupinami měst, v druhé kolonce pak vepisujete požadovaný název města, na jehož rozkazy má být vyfiltrován.
Filtrovat lze také samozřejmě typy rozkazů. Hra disponuje dokonce dvěma možnostmi filtrování typů rozkazů:

  • Kliknutím na ikony typů rozkazů zvolíte, jaké typy rozkazů nemají být zobrazovány, nebo jejich zobrazování opětovným kliknutím aktivujete.
    Cmdfiltr1.png

Na obrázku deaktivováno zobrazování útoků po moři, vracejících se rozkazů a útoků s průnikem.

  • Druhý filtr je v pravém dolním rohu okna, kliknutím se rozbalí pop-up nabídka typů rozkazů, které mají být ukázány (ostatní typy budou zakryty).
    Cmdfiltr2.png