Hádův portál

Z Wiki Grepolis CZ
Verze z 12. 5. 2017, 05:45, kterou vytvořil Mikosansobi (diskuse | příspěvky)
(rozdíl) ← Starší verze | zobrazit aktuální verzi (rozdíl) | Novější verze → (rozdíl)
Jump to navigation

Trvání události

Událost potrvá 3 dny, během nichž portál můžete zničit.

Popis

Během trvání události se ve vašich městech otevře portál. Vaším úkolem bude zničit ho dříve, než vyměřený čas vyprší. Aby se vám to mohlo povést, musíte nejprve sesbírat 6 Hádových kamenů, přičemž ty mohou být nalezeny pokaždé, kdy se do portálu vydáte za dobrodružstvím. Tato dobrodružství však trvají nějaký čas a jsou na ně zapotřebí i vaši muži. Dokončením výpravy si zajistíte suroviny nebo přízeň. Navíc máte šanci najít jeden z Hádových kamenů. Je zde ale stále určité riziko, že přijdete o všechny jednotky, které jste do portálu vyslali. Po sesbírání úplné šestice kamenů můžete onen portál zničit a uzmout tak finální odměnu. Pakliže hrajete aktivně, získáte také exkluzivní ocenění!

Hades Portal main screen.png

Jak portál otevřít

Portál můžete otevřít kliknutím na jeho obrázek. Je pouze jeden, přistupovat k němu tedy lze z kteréhokoli města.

Hades Portal in city.png

Cíl

Posílejte jednotky na dobrodružné výpravy, abyste těchto 6 Hádových kamenů nalezli. Po jejich sesbírání portál můžete zničit a vzít si poslední odměnu. Jakmile jste portál zničili, nelze do něho už znovu vstoupit a vydat se tak na cestu za dalším dobrodružstvím.

Jak získávat kameny

Jak bylo zmíněno, v portálu se můžete vydávat na různá dobrodružství. Absolvování každého z nich zabere určitý čas. Abyste mohli danou výpravu vůbec zahájit, potřebujete na ni ale požadovaný počet jednotek. Na konci každé výpravy jste odměněni surovinami a božskou přízní. Krom toho je zde i šance na objevení Hádova kamene. Mějte ale také na paměti, že stejně tak tu přetrvává riziko ztráty všech jednotek, které jste vyslali na cestu do portálu.

Hades Portal adventure.png
Hades Portal adventure reward.png

Odměna události

Po sesbírání všech 6 kamenů můžete portál konečně zničit.

Hades 6stones.png

Zničením portálu ho ze svých měst odstraníte a zároveň se vám do rozšířeného inventáře uloží 6x předmět „Rozšíření území“, jehož aktivací si do jednoho ze svých libovolně vybraných měst můžete přidat 100 obyvatel navíc.

Hades prize.png

Ocenění

Za zničení portálu obdržíte následující odměnu:

Zničení portálu

Portal destruction award.png